Jak poderwać dziewczynę w grupie osób ?

Napisany dnia: 13 marca 2017 Kategorie:

Wiele osób zadaje mi pytanie : jak poderwać dziewczynę która znajduje się w grupie ze znajomymi ?
Odpowiedź jest prostsza niż myślisz. Podejdź i zagadaj.

Wiele razy podchodziłem do kobiet, które znajdowały się w towarzystwie swoich koleżanek lub kolegów, najczęściej znajomi dziewczyny śmiali się i nie robili żadnych problemów. Nie powinieneś więc przejmować się z kim ona jest… Jeśli będziesz pozytywnie nastawiony do ludzi to oni też będą na Ciebie reagować pozytywnie !

Większość osób robi sobie z tego wymówkę nie do przejścia: „Nie podejdę bo ona stoi tam z kolegami”. Ale dlaczego tak bardzo przejmujesz się jej kolegami ? Przecież jak ona zareaguje na Ciebie pozytywnie to jej koledzy nie będą mieli nic do gadania;) To kobieta jest celem a nie jej znajomi i na niej powinieneś się zawsze skupiać.

Nawet jeśli jej koledzy czy koleżanki nie zareagują dobrze na Ciebie to nic Ci nie grozi. Podchodząc do kobiety na ulicy zawsze możesz odejść i nic wtedy nie tracisz – przynajmniej sprawdziłeś jaką ona jest osobą i w jakim gronie znajomych się obraca. To wszystko – nikt CI nie każe na siłę jej podrywać.

Problem z tym jest taki, że większość facetów od razu idealizuje przed podejściem dziewczynę i boi się wyjść na idiotę przy jej znajomych. Pozwól jednak, że zadam Ci pytania… dlaczego idealizujesz kogoś kogo zupełnie nie znasz ? Nie uważasz że to niezbyt mądre?

Jeśli widzisz atrakcyjną dziewczynę w grupie znajomych to po prostu do niej podejdź. Nie analizuj z kim stoi i po co… Po przez takie myślenie popadasz tylko w logikę, która hamują Twój rozwój z kobietami. Działaj i nie myśl – kieruj się emocjami, które poczułeś kiedy ją zobaczyłeś.

Mając takie nastawienie odkryjesz, że Twój rozwój z kobietami na prawdę poszedł do przodu ! Przestaniesz przejmować się opiniami innych osób i będziesz wreszcie prawdziwym sobą – kobiety takiego Cie pokochają.

Przestań analizować przed podejściem czy jej znajomi Cie polubią, tak na prawdę o wiele ważniejsza jest reakcja samej dziewczyny bo to ona będzie decydować czy się z Tobą spotkać czy nie. Poza tym prawda jest taka, że dzięki podchodzeniu do kobiet stojących w grupie Twoja pewność siebie rozwinie się do konkretnych rozmiarów. Będziesz dużo bardziej wyluzowanym gościem a oto w uwodzeniu kobiet przecież chodzi.

Nie ograniczaj się więc ! Podchodź do kobiet i nie zastanawiaj się… Najpierw podejście potem myślenie. Takie wyrób w sobie nastawienie. Podchodzenie do kobiet będących w grupie to nic strasznego i mam nadzieję, że sam się o tym przekonasz w praktyce.

Jeśli na początku boisz się podchodzić do grup osób na ulicy to zacznij od klubów. Dosiądź się do jakiejś grupy ludzi, naucz się dominacji w grupie , praktykuj i zobacz sam jak to działa. W międzyczasie po testuj też z dominacją facetów… to Ci się przyda jeśli będziesz miał konkurencję przy podrywie.

Prawda jest taka, że większość tych rzeczy którymi się martwiłeś nigdy się nie wydarzy ! To tylko iluzja Twojego umysłu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2022

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności