Jak poderwać każdą kobietę ?

Napisany dnia: 25 stycznia 2017 Kategorie:

Nigdy zbyt wcześnie  nie pokazuj swojej wrażliwości, opiekuńczości przy dziewczynie. Dlaczego ?

Bo w momencie kiedy ona jeszcze nie jest w Tobie zakochana i tak tego nie doceni. Co innego kiedy doprowadziłeś do seksu z dziewczyną… wtedy spokojnie możesz pokazać się od bardziej wrażliwej strony – uważaj jednak aby z tym nie przesadzić. Osobiście pokazuje swoją wrażliwość dziewczynie tylko wtedy kiedy ona jest we mnie na prawdę zakochana.

Wielu facetów zachowuje się przy kobietach w zbyt zniewieściały sposób.. Dzisiaj faceci udają miłych grzecznych wobec kobiet i co z tego mają ? Nic.

W dzisiejszym świecie kobiety są bardziej męskie od facetów i to właśnie dlatego powinieneś eksponować swoją pewność siebie i męskość przy dziewczynie.

Kiedy kobieta w związku czuje, że facet ma nad nią władzę i wspólnie mają super seks to wiele z tych problemów o których piszę u góry znika. Kobiety od zawsze leciały na pewnych siebie samców alpha i dzisiaj nic się w tym temacie nie zmienia.

Poza tym jest jeszcze jedna rzecz o której pewnie nikt Cie nie mówił. Kobiety uwielbiają seks… i są często o wiele bardziej zboczone od facetów. Zobacz na branże erotyki i filmów dla dorosłych.

Wiele kobiet które tam pracują czerpie ogromną satysfakcję i przyjemność z pracy jaką wykonuje. Oczywiście one robią to też dla pieniędzy… ale patrząc na wywiady z tymi kobiety łatwo można się domyślić co jeszcze ich do tego skłoniło (wiele gwiazd erotyki na pytanie dlaczego występuje w takich filmach odpowiada: „Ja to po prostu lubię”.)

Jeśli więc połączysz wszystkie punkty tej układanki : kim są kobiety to wyjdzie Ci na to że z kobietą najlepiej szybko jest doprowadzić do seksu a potem warto ją olewać (to znaczy nie zakochiwać się i nie inwestować dużo ze swojej strony). Przedłużenie tego procesu w czasie powoduje, że kobieta się zakochuje. Seks bowiem powoduje u kobiet bardzo dużą reakcję hormonalną i na dłuższą metę sprawia, że ona się zakochuje.

Nie traktuj więc odmów kobiet jako absolutnej prawdy, odpowiedzi. Kobiety często zmieniają zdanie i na początku testują facetów. Jeśli będziesz uparty to prędzej czy później dopniesz swego i ją uwiedziesz.

Wystarczy nie przejmować się reakcjami kobiet i po prostu być na luzie. Kobiety to przecież też ludzie więc jak nie będziesz pokazywał swojej presji i tego że na siłę musisz coś z nią zrobić, będzie Ci o wiele łatwiej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2022

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności