Przestań uwodzić siebie

Napisany dnia: 29 października 2015 Kategorie:

Cześć, tutaj Krzysiek Frywolny. Chciałem Ci w tym video powiedzieć o czymś, co tak naprawdę powoduje, że większość facetów nie ma efektów z kobietami, oczywiście ta większość facetów, którym to nie wychodzi. Właśnie skończyłem trzydniowe szkolenie i wyobraź sobie, że kursant-klient, który do mnie przyjechał ubierał się bardzo dobrze, kupował buty po dwa, trzy tysiące złotych i nie mógł poderwać żadnej dziewczyny. Nie chcę powiedzieć, że wygląd nie ma znaczenia, ale dużo ważniejsze jest to, jakie masz nastawienie mentalne przy podrywie, niż w to, co jesteś ubrany. Oczywiście, to zawsze pomaga – jak masz oryginalne buty, jesteś ubrany w fajną koszulkę, masz iPhone’a, to wszystko pomaga, natomiast to nie poderwie dziewczyny. To co podrywa dziewczynę, to taka część siebie, która jest przekonana o tym, że Ty ją zdobędziesz. Zauważ, że większość facetów, w tym pewnie i Ty, jeśli nie masz takich efektów z kobietami, jakie byś chciał, to Ty przede wszystkim pewnie nie uwodzisz kobiet, tylko uwodzisz siebie. Bo podchodzisz do dziewczyny i zadajesz sobie bzdurne pytanie: „Czy ja jej się podobam? Czy ona mnie zaakceptuje?” Przecież to jest uwodzenie siebie, a nie kobiety.

Uwodzenie kobiety jest wtedy – z uwodzeniem kobiety masz wtedy do  czynienia, jeśli dziewczyna się zastanawia – czy ja mu się podobam, czy on do mnie napisze – to jest uwodzenie kobiety. Natomiast uwodzenie siebie, to jest czy ja mam orginalne buty, czy ja jej się spodobam, czy jestem dla niej wystarczająco przystojny. Ten facet na szkoleniu, jak już się pewnie domyśliłeś uwodził siebie. Kupował sobie superdrogie rzeczy i nie mógł poderwać dziewczyny i nagle zadzwonił dzisiaj do mnie i mówi – „Słuchaj Krzysiek, stało się coś niesamowitego po tym szkoleniu – „Ja poszedłem do klubu, założyłem zwykłą koszulkę, zacząłem podchodzić do dziewczyn, zacząłem z nimi rozmawiać, na luzie, tak jak mi pokazywałeś i wszystkie reagowały zajebiście.” Widzisz tę różnicę? Jeśli uwodzisz siebie i robisz coś typowo pod kobiety, to zawsze to będzie miało mniejszy efekt, niż takie uwodzenie kobiet sobą, swoją osobowością, ja na przykład podchodząc do każdej kobiety, to jestem święcie przekonany o tym, że jestem zajebisty i one mnie pragnie. Bo jeśli Ty będziesz miał takie nastawienie, że Ty tak naprawdę myślisz, że nie do końca się jej podobasz, to za każdym razem nie uwodzisz kobiety, tylko po prostu kurwa uwodzisz  siebie. Więc nie oczekuj rezultatów, kiedy podchodzisz do dziewczyny, to nie spodziewaj się od razu superefektu, bo uwodzenie to też jest budowanie, budowanie zainteresowania. Czasem podejdziesz do dziewczyny, ona Ci powie, że nie ma czasu, że się spieszy, ale porozmawiasz z nią piętnaście minut i co, okazuje się, że masz numer, więc po chuj się skupiać na tym jak ona reaguje – nawet na początku, skoro i tak liczy się końcowy efekt.

Kolejna rzecz jest taka, że zauważyłem, że zajebiste znaczenie, jeśli chodzi o efekty z kobietami ma to, na czym Ty się skupiasz w uwodzeniu. Więc po prostu przesłanie też tego video jest – koncentruj się na dużych celach, jeśli podrywasz dziewczyny. Nie koncentruj się na wzięciu numeru telefonu, ale na tym, żeby ją uwieźć, żeby doprowadzić do seksu, żeby jak najszybciej znaleźć się z nią w intymnej sytuacji. To posunie Cię naprawdę o wiele, wiele dalej. Jeśli Ty koncentrujesz się tylko na tym, żeby zagadać, to będziesz zagadywał – i może raz na kilkanaście podejść. Jeśli będziesz koncentrował się na numerach, będziesz brał numery częściej, ale będziesz miał tylko te numery. Jeśli Ty będziesz koncentrował się na seksie, to na trzydzieści podejść, niech się uda, że z trzema dziewczynami się prześpisz w ciągu kolejnych dwóch tygodni. Ale dzięki temu jedna z tych dziewczyn, już może być Twoją dziewczyną. Także zawsze koncentruj się na dużych celach.

Ludzie, którzy (nie tylko jeśli chodzi o podryw kobiet) mają duże wyniki w życiu, odnoszą duże sukcesy. To oni zawsze koncentrują się na dużych celach. Mogę Ci tu nawet podać przykład z pieniędzmi. Załóżmy, że jesteś facetem, który szuka pracy. Chcesz znaleźć pacę, mówisz – „Praca taka, żebym zarabiał, nie wiem trzy tysiące miesięcznie jest dla mnie wystarczająca.” I co się okazuje – szukasz pracy i znajdujesz taką, która daje Ci dwa i pół. A co się dzieje, kiedy ktoś na przykład szuka pracy, chce zarabiać nie wiem, dziesięć, piętnaście tysięcy miesięcznie – to ona mentalnie ma wyższe oczekiwania. On momentalnie szuka czegoś co pozwoli mu uzyskać takie dochody, jego myślenie się zmienia. Tak samo, identycznie jest z kobietami. Jeśli Ty chcesz podrywać średnie dziewczyny, to prawdopodobnie nie będzie Ci wychodzić ze średnimi i jeszcze będzie się częściej zdarzało, że podrywasz te brzydkie. Natomiast, jeśli Ty sobie ustawiasz w głowie, że podrywasz same ‘dziesiątki’, no to okaże się po jakimś czasie, jeśli nad tym się będziesz koncentrował, na takim dużym celu, że podrywasz bardzo dużo dziewczyn takich, które w skali od jeden do dziesięć można im dać siedem, osiem, dziewięć, bo będziesz się koncentrował na dziesiątkach, na najbardziej atrakcyjnych dziewczynach. I sprawdź to nastawienie mentalne w praktyce, mi się to sprawdza rewelacyjnie i dzięki temu zawsze miałem dużo lepsze efekty w kontaktach z dziewczynami. I to nawet na randce – kiedy umawiałem się z dziewczyną, to zawsze sobie mówiłem – przecież ona nawet jeszcze w ogóle nie jest w moim typie. To też działa w ten sposób, że ja na przykład, że moi kursanci strasznie podchodzą do jakiejś atrakcyjnej dziewczyny i są po prostu w szoku, jaka ona jest ładna. Ja na przykład od razu z kolei podchodząc do dziewczyny, widzę wady tej dziewczyny. I się zastanawiam – czy ja chcę w sumie ją poznawać, w sumie ona już mnie zniechęciła na początku, to chyba nie. Także zastosuj też takie nastawienie mentalne -  czy Ty w ogóle chcesz ją poznawać? Bo co z tego, że ma fajną dupę, fajne cycki, ale może załóżmy ma wadę wymowy i jakbyś się z nią pospotykał przez dwa tygodnie, to by Ci się znudziła. Bądź szczery wobec siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2022

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności