Dlaczego nie warto „latać za kobietą?”

Napisany dnia: 14 października 2015 Kategorie:

Kiedy czytam niektóre artykuły w internecie to widzę, że utarło się następujące przekonanie „Trzeba robić wszystko aby kobieta pomyślała, że jestem jej warty”. Jeśli chodzi o mnie to nigdy tak nie myślałem.

Jeśli zbytnio chcesz zainteresować sobą dziewczynę to jest prawie pewne, że to Ci się nie uda.

Dlaczego ? Skąd to wiem ?

Kiedy kobieta widzi, że ją osaczasz, ciągle do niej dzwonisz a sama minimalnie inwestuje w znajomość to po jakimś czasie ona ogranicza kontakt z Tobą a w konsekwencji urywa znajomość.

Poza tym czuć to w powietrzu… Kiedy masz presję na EFEKT to ona nie ma „przestrzeni” żeby zacząć inwestować w relację.

Dla kobiety zawsze atrakcyjny będzie facet, który jest dla niej NAGRODą, taki który powoduje, że ona myśli i zastanawia się „Czy ja mu się na pewno podobam”.

Skąd to wiem ?

Zauważ, że w każdym związku jeśli to kobieta kieruje facetem a on ją słucha i co gorzej zamartwia się tym czy ona od niego odejdzie zazwyczaj jest na odwrót. To kobieta staje się NAGRODą a facet o nią zabiega, w konsekwencji często po jakimś czasie kobieta czuje się znudzona i zaczyna zabiegać o innego partnera.

Tak więc nie wpadaj nigdy w pułapkę „PANTOFLA” czy faceta, który jest zbyt posłuszny swojej kobiecie. Zamiast tego stanów dla niej wyzwanie, prowadź ją w związku i w życiu – pokazuj, że masz własne ambicje i własne plany i przede wszystkim JAJA. Jeśli tego nie zrobisz to takie nastawienie w konsekwencji może sprawić, że ona przestanie Cię Kochać.

Wiem, że teraz poleci burza krzyków i nieprzychylnych komentarzy. Ok. Ale dlaczego tak myślę?

Wynika to z prostej zasady inwestycji obu stron relacji w znajomość.

Jeśli kobieta mniej inwestuje a tak na serio prawie w ogóle kiedy to facet za nią lata to dochodzi do momentu, że taka znajomość staje się dla niej zbyt banalna. Oczywiście istnieją takie związki w których kobieta mówi sobie „Będę z nim na zawsze” ale jeśli nie inwestuje w relacje to wiadomo, że tak naprawdę myśli i czuje inaczej.

Jeśli chcesz uwieść piękną kobietę to nie dawaj jej odczuć, że czuje jakąś presję, że „na siłę” musi Cię pokochać, polubić, spotykać się z Tobą. Pamiętaj, że takie rzeczy muszą najpierw wyjść od niej.

Ona sama musi dojść do wniosku „Kocham Go”,”Jestem z nim szczęśliwa”

Jak to zrobić ?

Przede wszystkim prowadź ją i nadawaj kierunek relacji. U mnie to wyglądało zawsze w ten sam sposób: „Jeśli od początku miałem wszystko w dupie to kobieta sama inwestowała w znajomość”.

Oczywiście byłem czasem miły, czuły a czasem po prostu nieznośny. Nie mniej jednak zasada powyżej sprawia, że to kobieta zawsze inwestuje w znajomość więcej niż Ty.

Przetestuj to;)

Jeśli potrzebujesz więcej wiedzy to wejdź w link poniżej:

http://uwodzeniekobietwdzien.pl – wejdź tutaj i odbierz KURS jak poderwać piękną dziewczynę

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2021

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności