Jak stworzyć związek z dziewczyną ?

Napisany dnia: 13 kwietnia 2013 Kategorie:

„Dziś jestem wolna od Ciebie” śpiewa Patrycja. To fakt, że kiedy kobieta wychodzi z jakiegoś związku to chce się wyszaleć i wybawić, ale to często tylko na chwilę. Potem znowu szuka faceta na dłużej bo tak podpowiada jej instynkt.jak zdobyc dziewczyne

Kiedy byłem młodszy to zastanawiałem się dlaczego inni faceci z łatwością wchodzą w związek z kobietą a inni nie doczekują drugiej albo trzeciej randki. Pisząc związek mam na myśli spotykanie się tylko z jedną dziewczyną.

Wiele facetów pakuje się w związki z kobietami tylko dlatego, że chcą seksu. Niestety takie są fakty. Gdybyś miał możliwość uprawiać seks z każdą kobietą na którą popatrzysz to serio chciałbyś być tylko z jedną dziewczyną? Nie sądzę;)

Uświadomiłem to wielu moim kursantom.

Według mnie związek ma sens wtedy kiedy trafiłeś na naprawdę wyjątkową dla Ciebie kobietę. Kiedy odbieracie na tym samych falach. Jesteście spasowani w łóżku i czujesz do niej to co ona czuje do Ciebie.

To wszysto odbywa się bez manipulacji ani żadnych gierek.

Więc w tym momencie zastanów się czego szukasz w kobietach? Chcesz emocji czy może tylko seksu ? To bardzo ważne aby wiedzieć czego chcesz.

Nie myśl sobie, że to takie łatwe pytanie. Ja sam czasem nie wiem jak na nie odpowiedzieć.

jak odzyskac dziewczyneAle jeśli nie określisz się jasno przy kontakcie z kobietą, to może się okazać, że wszystko spieprzyłeś.

Praktyczny przykład ? Mój kursant poznał pewną bardzo atrakcyjną blondynkę. Doprowadził z nią do seksu na drugiej albo trzeciej randce. Oboje powiedzieli sobie, że niczego od siebie nie chcą.

Chcą się spotykać i chcą tylko żeby to wszystko było bez zobowiązań i dla seksu.

I wszystko było ok. Był seks, ale jeśli facet chce tylko od kobiety seksu to jest logiczne, że ograniczają się oni tylko do spotykania i zabawy w łóżku. Raczej nie wychodzą gdzieś razem.

Ten właśnie kursant zaczął wydzwaniać do tej dziewczyny, nalegać na pięć spotkań w tygodniu.

I w ten sposób zaczął odpychać od siebie tą dziewczynę. Nie powiedział jej na początku czego do końca chce. Tłamsił w sobie własne emocje. Gdy potem coś do niej zaczynał czuć to bał się jej o tym powiedzieć. To duży błąd.

Zauważ tą niespójność kiedy powiedział dziewczynie, że chce tylko seksu a potem zaczął się zachowywać zupełnie inaczej. Bardzo często jeśli zachowasz się w ten sposób przy kobiecie to cała znajomość się urywa.

2448635046_b8c95bf51eWiesz czemu tak jest? Bo mówiąc dziewczynie coś takiego ona sobie myśli:

„Spoko. Na nic się nie będę nastawiała. Seks bez emocji – czemu nie. Ale nie będę go traktowała poważnie, przeciez to tylko seks”.

Ja nigdy nie ukrywam emocji przy kobiecie. Zdarzało mi się nawet płakać. To tak naprawdę pokazuje, że jesteś autentyczny. Jeśli przegapisz moment w relacji z dziewczyną kiedy ona zastanawia się czy pasowałbyś na jej partnera w związku to już po zawodach.

Często nie ma drugiej szansy. Często dzieje się to gdy spotykasz się z dziewczyną na seks a potem dochodzą emocje. Jeśli ona widzi, że Ty coś czujesz, ale nie potrafisz się zadeklarować, plątasz się to może oznaczać koniec Twojej znajomości.

Dzieje się tak z prostego faktu: Nie prowadzisz jej ( nie dominujesz w relacji).

Na każdym etapie kontaktu z kobietą musisz prowadzić. Oczywiście czasem dziewczyny same coś proponują ale generalnie jeśli nie jesteś liderem przy dziewczynie to szybko przestaniesz być dla niej atrakcyjny.

Jak stworzyć udany związek z dziewczyną ? Tak żeby była tylko Twoja i dla Ciebie? Związek oparty nie tylko na seksie ale też na emocjach ?

Na to pytanie szukałem odpowiedzi przez wiele lat… No i znalazłem ją…

  • Musisz znaleźć odpowiednią dziewczynę. Jeśli zauważę, że dziewczyna ma jakieś opory na początku a ja jestem przecież dobry z kobietami to wiem, że ona nie oddaje się każdemu. Jeśli szukasz dziewczyny na związek jest to plus. Czasem lepiej poczekać na seks trochę dłużej ale być z kobietą swoich marzeń. Istnieją kobiety z którymi doprowadzenie do seksu nie jest takie proste, wymagają one od Ciebie połączenia emocjonalnego. Oczywiście nie oznacza to, że masz nie dążyć do seksu. Wręcz przeciwnie: z randki na randkę powinieneś starać się o seks.
  • Jeśli chcesz dziewczyny na związek to na pierwszym spotkaniu nie zabieraj jej do siebie. Zaproś ją gdzieś, gdzie jest miła i przyjemna atmosfera do randki. Na spotkaniu powiedz jej czego od niej chcesz. W tym wypadku „Nie chce tylko seksu. Szukam czegoś więcej.” I tyle wystarczy. Ona natychmiast zinterpretuje to tak, że szukasz czegoś na dłużej.
  • Zaproś ją do siebie i daj jej najlepszy seks jaki miała. Dla kobiet podobnie jak dla nas seks jest bardzo ważny. One kojarzą to z emocjami. Jeśli nie uda się seks na drugiej, trzeciej randce to trudno. Dąż z determinacją do seksu. Za którymś razem na pewno ona Ci się odda. Pamiętaj, że dla kobiet to ważne, aby nie wyjść na łatwą i gdy sytuacja z facetem rozgrywa się wolniej. Mogą one wtedy wyczuć czy facet naprawdę mowił prawdę i chce tego co jej zakomunikował.

I tyle. Potem pogłębiaj więź emocjonalną, zwiększ liczbę spotkań w tygodniu. Możecie się widzieć nawet co drugi dzień albo codziennie. To pogłębi kontakt i węź.

Żeby to wszystko się udało musisz trafić na odpowiednią kobietę, która Cię lubi. Postaw kobietom wysokie wymagania, w końcu związek to poważna relacja i będziesz spędzał z tą dziewczyną wiele czasu. Nie zadawalaj się więc byle czym. Jeśli na przykład po doprowadzeniu do seksu uznasz, że Ci się nie podobało to powiedz to dziewczynie, że zmieniłeś zdanie i może być tylko seks.

Niech ona wie, że to ona ma się wykazać a nie Ty.

Na kursach uwodzenia zdradzam troche więcej szczegłów ale generalnie jeśli spotykasz się z dziewczyną powyżej 3 miesięcy i wszystko jest OK to możesz uznać, że jesteś w szczęśliwym związku.

Tego właśnie Ci życze:) Na koniec trzy piosenki gdzie kobiety śpiewają o ich związkach z facetami. Wysłuchaj dokładnie i przemyśl.

Jak widzisz w każdym z tych utworów kobiety opowiadają o swoich emocjach. Jak je przeżywają i żywią się nimi. Kobiety uwielbiają dramaty, bo to powoduje u nich wahania odczuć i emocji. To tłumaczy dlaczego wielu facetów, którzy zachowują się chamsko i arogancko w związkach powoduje pociąg u kobiet.

Ale uważaj z tym jeśli będziesz zbyt arogancki dla dziewczyny to ona może zechcieć Cie ukarać i na przykład prześpi się celowo z jakimś Twoim kolegom. Niektóre kobiety lubią taki rodzaj zemsty dla faceta.

No i to było by na tyle:) Zostaw komentarz i napisz co o tym myślisz !

Jedna myśl nt. „Jak stworzyć związek z dziewczyną ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2021

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności