Unikaj toksycznych relacji z kobietami

Napisany dnia: 23 września 2015 Kategorie:

Kiedy uczyłem się podrywać dziewczyny to myślałem tylko o tym żeby uwodzić ich jak najwięcej. Jednak kiedy „trzymałem” się tego nastawienia to coś mi nie pasowało. Z czasem zacząłem sobie zadawać pytanie:”Czy ja na pewno chcę rozkochać w sobie każdą dziewczynę”  i czy wiedza jak rozkochać w sobie każdą dziewczynę jest mi na pewno potrzebna… Przecież o wiele lepiej rozmawiało mi się zawsze z dziewczynami, które mnie lubią.

Na podstawie wielu lat doświadczeń doszedłem do prostego wniosku : „Podrywaj TYLKO kobiety które Cie lubią”.

Relacja z kobietą to nie tylko seks i to jak ona wygląda. Poznawałem w życiu całą masę kobiet, które po mimo atrakcyjnego wyglądu były nudne, mało uśmiechnięte i nie miały tego czegoś.

Wiele początkujących zastanawia się jak zagadać do dziewczyny ale nie tędy droga. Powinieneś bardziej zwrócić uwagę na to czy rozmowa z dziewczyną daje Ci przyjemność. Co z tego że ona ma fantastyczny tyłek i piersi skoro po 2 min rozmowy na ulicy zanudza Cie rozmową i nie jest w ogóle uśmiechnięta ?

Wiadomo, że każdy ma słabe dni – tak samo kobiety. Jednak kobiety często nie wybaczają nam mężczyznom błędów więc dlaczego my mamy wybaczać im :)

Postaw sprawę jasno: „To kobieta jest dla mnie a nie ja dla niej”. Kobiety uwielbiają facetów, którzy mają jaja i ryzykują w interakcji.

Tak więc zawsze na początku postaraj się ją wybadać, pokaż swoją osobowość… Zastanów się czy faktycznie chcesz ją poznać.

Takie nastawienie powoduje, że nie czujesz żadnej presji , nie zmuszasz się do podrywu i właśnie wtedy często wydarzają się cuda. Dlaczego? Bo to ona zaczyna więcej inwestować w rozmowę a dzięki temu będziesz mógł łatwiej ją uwieść.

Zacznij podchodzić do dziewczyn na ulicy – nie pisz mi maili typu „szukam dziewczyny w internecie”. Niestety ale to co dzisiaj jest powszechne i najłatwiejsze nie daje najlepszych efektów;) Jeśli na poważnie zastanawiasz się jak rozkochać w sobie naprawdę piękną kobietę to rób coś innego niż reszta facetów.

Spróbuj zacząć podrywać dziewczyny na ulicy ;) Efekt Cię zaskoczy

Jeśli chcesz zobaczyć na WIDEO jak poderwać dziewczynę to wejdź tutaj i pobierz materiał:

http://www.uwodzeniekobietwdzien.pl/ – WEJDŹ TUTAJ I ODBIERZ WIDEO Z PODRYWU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2021

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności