Co Ci daje podchodzenie do kobiet na ulicy ? Jak uwodzenie i podryw dziewczyn zmieniły moje życie?

Napisany dnia: 4 czerwca 2017 Kategorie:

Podchodzenie do kobiet na ulicy nie dość, że powoduje wzrost Twojej codziennej otwartości do ludzi, to jeszcze sprawia, że masz lepszy humor. Adrenalina i poczucie ryzyka zwiększają Twój poziom endorfin i dopaminy. Jeśli nie wierzysz to sprawdź to sam.. Podchodź codziennie do 1-2 dziewczyn na ulicy i zobaczysz jak z dnia na dzień „odmulasz się” i jesteś co raz bardziej otwarty na świat i ludzi.

Wielu facetów próbuje podrywać dziewczyny ale zbyt długo zastanawiają się jak podejść… Zamiast tego po prostu podchodź, buduj swą otwartość do ludzi i kobiet. To jest absolutna podstawa aby zacząć swój rozwój z kobietami. Duża ilość podejść, praktyki z kobietami buduje Twoją pewność siebie.

Nie zastanawiaj się więc jak poderwać dziewczynę tylko podejdź do niej, zagadaj. Najgorsze co możesz robić to ciągle zastanawiać się jak do niej podejść – o wiele ważniejsze jest to żebyś podchodził systematycznie do dziewczyn. Wtedy tak na prawdę masz inną (lepszą) energię i zaczynasz robić pewne rzeczy z kobietami z automatu.

Jeśli zaczynasz  i masz problem z podchodzeniem do kobiet… Wykonuj nawet jedną małą rzecz każdego dnia która powoduje, że łamiesz swoje opory przed podchodzeniem. Na początku możesz nawet pytać dziewczyny o drogę do jakiegoś sklepu. W kolejnym dniu możesz zacząć je po prostu komplementować aby przełamać swoje opory w rozmowie.

Każda nawet mała interakcja z kobietą zaczepioną na ulicy daje Ci szansę na randkę. Nie obijaj się więc i podchodź do dziewczyn. One na prawdę to lubią;) Wystarczy zobaczyć jak reagują i jak bardzo uśmiechają się kiedy się je zaczepia.

Osobiście staram się zagadywać do jakiejś dziewczyny codziennie bo wiem jak dużo mi to daje.. Nie dość że ciągle ćwiczę swoją otwartość to jeszcze poznaję mnóstwo ciekawych osób. Dzięki temu stale rozwijam swoje umiejętności interpersonalne. Pamiętaj, że kontakty z innymi ludźmi to jedna z najważniejszych umiejętności w naszym życiu, która wpływa na nasze szczęście a nawet na to ile zarabiamy. Podchodzenie do kobiet i rozmowa z nimi powoduje, że tak na prawdę ćwiczysz swoją komunikację a to w dużym stopniu także przekłada się na Twoją komunikację z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2024

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności