Czy kobiety lubią romantycznych facetów ?

Napisany dnia: 12 marca 2017 Kategorie:

W społeczeństwie od zawsze kultywuję się mit, że kobiety uwielbiają romantycznych facetów. Ile to widziałeś reklam w telewizji gdzie pokazywali, że kobiecie trzeba kupić kwiatka i to już na pierwszą randkę ? Pewnie mnóstwo;)

Ile w tym jest prawdy ? Sprawdź sam.. Kup każdej dziewczynie z którą się spotkasz bukiet róż, potem powiedz jej o tym jak to wspaniale będziecie tworzyć parę – bądź romantyczny a zobaczysz co się stanie. Oszczędze Ci trudu testowania tego o czym napisałem : dziewczyna już nigdy więcej się z Tobą nie spotka.

Nie przesadzaj więc z byciem romantycznym i wrażliwym szczególnie na początku znajomości z kobietą. Pamiętaj, że wtedy kobieta Cię dopiero bada i sprawdza czy masz atrakcyjne dla niej cechy osobowości, charakteru. Pokazywanie się na początku od wrażliwej, romantycznej strony daje najczęściej odwrotny efekt… kobieta nudzi się już po paru randkach.

Co możesz zatem zrobić innego aby zainteresować i zdobyć kobietę ? To proste : Bądź męski, władczy, olewczy. Cechy które opisałem to przeciwieństwo bycia wrażliwym i romantycznym.

Niestety ale prawda jest taka, że bycie romantycznym sprawdza się dopiero wtedy kiedy kobieta coś do Ciebie czuje. Możesz wtedy odkryć swoje karty i dawać jej za pomocą romantyzmu pozytywne emocje. Uważaj jednak na to… bo jak przesłodzisz to może skończyć się gorzej niż przewidujesz.

Kobieta powie Ci, że się znudziła, że jej uczucie do Ciebie przestało trwać. Jaka jest na to metoda ? Musisz kobicie dawać też negatywne emocje.  Tak więc kluczem do utrzymania zainteresowania kobiety w dłuższym związku nie jest tylko i wyłącznie romantyzm, latanie do dziewczyny z kwiatkami ale również dawanie kobiecie tych złych emocji. Bez tego żaden związek nie przetrwa próby czasu.

Uważaj więc na bycie zbyt romantycznym dla kobiet. Kobiety nienawidzą zbyt słodkich gości. Często jeśli przesadzisz to kobieta nie zareaguje od razu brakiem zainteresowania ale dopiero po pewnym czasie zauważysz, że coś jest nie tak. Warto więc odpowiednio trzymać rękę na pulsie i świadomie oddziaływać na emocje i uczucia kobiet. Jak to zrobić ? Mówiłem o tym w kursie http://emocje.uwodzeniewdzien.pl 

 

Jeśli raz zdobyłeś kobietę to nie jest prawdą, że zdobyłeś ją na zawsze. Jeśli nie będziesz potrafił utrzymać zainteresowania w dziewczynie to Twój związek może się tak szybko skończyć jak się zaczął. Trzymaj się wiec tych rad które dałem Ci w tym wideo : nie przesadzaj z byciem romantycznym ! To jest na prawdę mocno przereklamowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2024

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności