Dlaczego kobiety KOCHAJĄ DRANI ?

Napisany dnia: 19 lutego 2013 Kategorie:

Jest też inna przyczyna tego, że kobiety lubią BADBOYów, jeśli facet postępuje z nią chamsko i ma ją to totalnie w dupie to ona czuje podświadomie, że on jest MOCNYM facetem alpha i dlatego chce go jeszcze bardziej.

Zawsze kiedy byłem za miły dla jakiejś kobiety to ona zawsze zaczynała reagować oporem albo stopniowo traciła mną zainteresowanie.

Kobiety jak wszyscy a nawet bardziej lubią być akceptowane. To dlatego wydają tyle pieniędzy na super ciuchy, kosmetyki i tak dalej. To wszystko by ładnie wyglądać.

Po to żeby koleżanka jej nie powiedziała, że gorzej wygląda, po to by pasować do swojego kręgu znajomych i przyjaciół. A wreszcie po to by poderwał ją facet z jej marzeń.

Po co Ci o tym piszę ? Bo dla kobiet bardzo ważne jest poczucie bycia akceptowanym i jeśli zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę Twoich marzeń to może Ci się to przydać.

Jeśli poznasz dziewczynę i ona na przykład będzie dla Ciebie niemiła to jeśli sprawisz, że jej koleżanka powie jej ” co Ty robisz?to fajny facet” to jej zainteresowanie może się zmienić w drugą stronę.

To samo w innej sytuacji. Jeśli spotykasz się z dziewczyną i będziesz w jakiś sposób niemiły, chłodny i powiesz jej np ” Nie pal przy mnie…”. To jej zainteresowanie Tobą może diametralnie wzrosnąć.

Kobiety są mentalnie bardzo słabe (choć niektórym facetom wydaje się, że niektóre są silne psychicznie) i potrzebują byś je akceptował.

Jeśli się tak nie dzieje to ONA uparcie będzie się do Ciebie przymilać.

Oczywiście nie zawsze działa to na 100%. Są rożne typy kobiet i różne mają odmienne doświadczenie.

Jednak granie na poczuciu akceptacji dziewczyny to bardzo mocny podryw. 

Wiele razy wyrzucając dziewczynę z mieszkania za nieodpowiednie zachowanie (kiedy np odmawiała seksu) miałem bardzo interesujące rezultaty.

One wracały po więcej, przepraszały, były totalnie wybite z rytmu.

Tak samo kiedy miałem jakiekolwiek problemy z zabraniem ich do domu albo rozbieraniem ich już w domu. Kiedy je opieprzałem to one z automatu zaczynały mnie bardziej słuchać i lubić.

Gdzieś nawet czytałem, że jeśli kogoś ochrzaniarz to ta druga osoba ma większe poczucie bezpieczeństwa w stosunku do Ciebie.

Biorąc pod uwagę sprawę z kobietami to przyznam, że coś w tym jest.

Oczywiście kiedy podchodzisz do nowo poznanej dziewczyny na ulicy i ONA nie jest zainteresowana to takie opieprzanie jej nic nie, bo po prostu ona za mało zainwestowała w tą całą interakcję.

Najlepiej widać jak takie zachowanie DRANIA działa w związkach. Kiedy kobieta ma faceta i jej na nim zależy.

Nie zdziw się ale widziałem już takie sytuacje, kiedy kobieta potrafiła poświęcić całe swoje życie i „ważne” sprawy dla jednego mężczyzny. Bo on był DRANIEM i to, że opierdalał ją każdego dnia ona odbierała jako emocje.

Skoro nie dostawała ciepła a tylko chłodne emocje to jej umysł sprawił, że to ona zaczęła dużo więcej inwestować w znajomość. Może sam znasz takie sytuacje z własnego życia.

Oczywiście jeśli będziesz za dużym „hujem” dla dziewczyny to może mieć to skutek uboczny. Jeśli chcesz związku to ona celowo może Cię zdradzić, tylko po to by dać Ci nauczkę.

Dobrze więc na przykład wyczuć kobietę i zapytać się jaki facet ją kręci, czy chamski czy bardziej miły a potem zapytać się z jakimi facetami się spotykała i w jakich się zakochiwała.

Oczywiscie żeby ona Ci to powiedziała to Ty pierwszy musisz otworzyć się na nią i zacząć tego typu rozmowę i opowiedzieć coś o sobie.

Często też zdarza się, że dziewczyny pytają mnie: „Lubisz mnie?”.

Gdybym odpowiadał „oczywiscie” i tak dalej byłoby to zbyt monotonne i nudne. Jasne, że są specyficzne sytuacje kiedy musisz tak powiedzieć…Ale zazwyczaj odpowiadam na takie pytanie:

„Nie” albo „Troszkę…” . Widzisz ile w tym zadziorności i ZŁA ?:) hehe najważniejsze, że one to lubią.

Jest też inna przyczyna tego, że kobiety lubią BADBOYów, jeśli facet postępuje z nią chamsko i ma ją to totalnie w dupie to ona czuje podświadomie, że on jest MOCNYM facetem alpha i dlatego chce go jeszcze bardziej.

Kobiety czują takie rzeczy już na poziomie emocjonalym i podświadomym.

Następnym razem napiszę coś o miłych gościach;)Do przeczytania !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2024

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności