Jak pozbyć się nerwów i stresu przy kobiecie?

Napisany dnia: 2 czerwca 2017 Kategorie:

Dzisiaj pokaże Ci jeden ciekawy sposób, który może oszczędzić Ci masę nerwów w kontaktach z kobietami. Substancja spożywcza zwana magnezem uspokaja i łagodzi objawy lękowe. Zresztą sprawdź sam i kup sobie tabliczkę gorzkiej czekolady, która zawiera na prawdę dużo magnezu (najlepiej czekoladę deserową z zawartością minimum 70% cocoa).

Unikaj picia zbyt dużej ilości kawy, energetyków bo one wypłukują magnez w ciele, przez co stajesz się dużo bardziej nerwowy i mniej spokojny kiedy rozmawiasz z kobietą. Tak samo jest jeśli chodzi o alkohol, który też pozbawia nas magnezu i innych wartościowych substancji z ciała.

Jeśli już pozwoliłeś sobie na wypłukanie magnezu to zainwestuj w dobry suplement, który go uzupełni (polecam cytrynian magnezu, chelat magnezu). Pij dużo wody mineralnej zawierającej magnez – polecam Muszyniankę.

Nie wiem czy wiesz ale przy dużych niedoborach magnez może powodować nawet depresję, stany lękowe i inne poważne schorzenia. Dlatego jeśli masz poważny deficyt magnezu w ciele to warto brać nawet 1-2g tej substancji dziennie – na pewno wpłynie to korzystnie na Twój sen, Twoją energię i także podryw atrakcyjnych kobiet – będziesz miał po prostu lepsze samopoczucie.

Jeśli wideo się podoba to pokaż znajomym i udostępnij na facebooku ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2024

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności