Jak zwrócić na siebie uwagę dziewczyny ?

Napisany dnia: 9 stycznia 2017 Kategorie:

Jeśli chcesz zwrócić uwagę dziewczyny powinieneś zbudować w niej duże zainteresowanie poprzez emocje. W innym wypadku typowe olewanie kobiety nie będzie działać. Daj jej więc duży bodziec emocjonalny tak aby poczuła coś silnego do Ciebie… Następnie czekaj aż ona sama zainwestuje w znajomość. Ta strategia wydaje się być bardzo banalna ale daje na prawdę niezłe rezultaty jeśli stosujesz ją inteligentnie.

Chciałem Ci także pokazać parę tricków jak możesz szybciej budować intymność z kobietą. Na początek możesz przed pocałunkiem pogłaskać dziewczynę (delikatnie) po buzi, dzięki temu ona poczuje się dużo bardziej romantycznie. Drugi sposób to podejście do dziewczyny od tyłu i przytulenie jej. Dla kobiet jest to także bardzo romantyczne, możesz tego typu metodę wykorzystać w klubie lub pubie. Kiedy dziewczyna czuje, że jest przytulana od tyłu ma dużo większe poczucie bezpieczeństwa… możesz ją też wtedy pocałować w szyję co będzie dodatkowym bodźcem zwiekszającym emocje.

Każda z tych metod sprawdzała się u mnie na prawdę dobrze więc wytestuj to !  Pamiętaj też żeby pokazywać zawsze pewność siebie przy dziewczynie bo inaczej nie przebijesz się przez grono facetów, które próbuje zwrócić na siebie jej uwagę. Wszystko co robisz z dziewczyną powinno odbywać się w pewny siebie sposób… Chcesz ją pocałować, dotknąć, powiedzieć jej coś emocjonalnego – rób to w pewny siebie sposób !

Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę dziewczyny w klasie, w pracy albo w klubie to możesz do tego wykorzystać kontakt wzrokowy – puść jej wtedy oczko a zobaczysz jak ona się uśmiechnie. Mowa ciała również wpływa na zainteresowanie dziewczyny.. jeśli będziesz miał swobodną mowę ciała a kiedy będziesz mówił Twoje ramiona będą otwierać się na zewnątrz – pokażesz w ten sposób pewność siebie i wyluzowanie. Jeśli natomiast będziesz siedział skulony i podgarbiony z automatu będziesz wyglądał na dużo mniej atrakcyjnego. Pamiętaj więc o tym i ćwicz odpowiednie nawyki.

To właśnie nawyki sprawiają, że robisz pewne rzeczy po czasie z automatu i zmieniasz się w kogoś innego niż byłeś do tej pory. Tylko Ty odpowiadasz za własny sukces z kobietami;) Warto wziąć się za siebie i zmienić swoje zachowanie przy kobietach. Teksty na podryw nie wystarczą powinieneś mieć również odpowiednią mowę ciała i sposób zachowania przy kobiecie. Więcej o tym opowiem w kolejnych wideo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2024

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności