Jakich kobiet powinieneś unikać ?

Napisany dnia: 23 maja 2017 Kategorie:

Jeśli kobieta już na początku związku sugeruje Ci abyś coś jej kupił to może być to zły znak. Często tego typu zachowanie ma miejsce pod przykrywką komentarza „Moja koleżanka Kasia kupiła sobie ostatnio ładną sukienkę a ja nie mam na to kasy. Smutno mi” . Taki komentarz ze strony kobiet jest często ukrytą manipulacją która ma skłonić mężczyznę do wydania pieniędzy na dziewczynę.

Uważaj więc na kobiety które chcą Cię wykorzystać materialnie udając przy tym „biedne” , „zagubione” i  ”nieporadne życiowo”. Większość kobiet nie powie Ci wprost daj mi pieniądze ( tym bardziej na początku związku) będą próbowały sprowokować na Tobie emocje po przez które poczujesz się źle z tym, że ona nie ma jeansów czy sukienki. Jest to bardzo przebiegła metoda, którą kobiety stosują bardzo powszechnie na mężczyznach. Co warto zrobić w takiej sytuacji kiedy kobieta zastosowała to na Tobie ? Po prostu bądź twardy i nie daj się. Powiedz jej, że nie jesteś jej sponsorem a każdy zarabia na siebie. W ten sposób szybko będziesz eliminował naciągaczki.

Takich kobiet jest sporo więc dobrze się przyglądaj dziewczynie z którą się spotykasz. Oczywiście istnieją też kobiety dla których liczy się prawdziwe uczucie i właśnie takich kobiet polecam Ci szukać.

Unikaj też kobiet, które są egoistkami… Możesz to rozpoznać na prostych rzeczach.. Ona ciągle przejmuje się tylko swoimi znajomymi,  swoim życiem a nie Tobą. Jeśli widzisz, że dziewczyna ma takie cechy a w dodatku jest toksyczna to zastanów się czy lepiej nie odpuścić. Jest dużo panien, które chodzą z brodą uniesioną wysoko do góry, są zadufana w sobie a prawda jest taka, że nie mają do zaoferowania facetowi nic więcej oprócz wyglądu. Warto więc żebyś przemyślał czy takie kobiety Cie interesują.

Kobieta to nie tylko cycki, pupa i ładna buzia ale też inteligencja, poczucie humoru, wrażliwość, ciepło. Kobieta typu dmuchana lala może na początku da Ci dobry seks ale potem będzie brakować Ci ciepła, wrażliwość ze strony takiej kobiety. Tak więc unikaj też chłodnych kobiet i znieczulonych kobiet. Najlepsza rada jaką mogę Ci dać… Szukaj kobiet które same latają za Tobą. To nie Ty jako facet masz do niej wydzwaniać i prosić o spotkania. Dawaj jej duże emocje a następnie czekaj aż sama będzie się za Tobą uganiać. Najśmieszniejsze jest to, że ta metoda działa nie tylko w przypadku podrywu nowo poznanej dziewczyny ale też wtedy kiedy chcesz odzyskać swoją byłą dziewczynę.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2024

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności