O czym rozmawiac z dziewczyna 3

Napisany dnia: 1 listopada 2015 Kategorie:

W tym chciałem Ci opowiedzieć o problemie braku pewności siebie przy kobietach. Jest to domena dzisiejszych czasów, ja dostaję bardzo dużo maili, gdzie faceci pytają się mnie jak poprawić swój poziom pewności siebie przy dziewczynach. W tym video chciałem udzielić Ci paru wskazówek, które Ci się mogą niezwykle przydać. Przede wszystkim Ty się zastanów z czego wynika ten brak pewności siebie? Bo jeśli Ty jesteś taką cipeczką przy dziewczynach – pytasz się dziewczyny o każdym, za każdy razem o pozwolenie czy możesz ją dotknąć, czy możesz ją przytulić, czy możesz kurwa wziąć od niej numer telefonu – to Ty sobie chłopie sam odcinasz jaja i tracisz w tej interakcji na wartości. Tego typu rzeczy nie mówi się dziewczynom. Ja nie wiem jak Cię wychowali w domu, ja nie wiem, co Ci mówiła mama, tato. Może Ci mówili, że dla dziewczyn trzeba był miłym, że trzeba pytać, czy ona da Ci numer, czy się z Tobą spotka, ale przyznaj się szczerze – czy to działa? Właśnie – to nie działa.

Najlepiej w podrywie, uwodzeniu kobiet działa takie egoistyczne nastawienie, że Ty idziesz po swoje i bierzesz od kobiety, to co w niej najlepsze i się nie zastanawiasz, czy Ty na to zasługujesz, bo wiesz, że tak jest. Natomiast jeśli Ty pytasz się o pozwolenie – „Czy mogę Cię dotknąć, czy mogę Cię pocałować” i będziesz tak robił dalej, to Ci gwarantuję, że nie będziesz miał żadnej dziewczyny, dlatego, że kobiety nienawidzą tego typu nastawienia. Takie nastawienie dziewczyny pokazuje i tego typu teksty, że jesteś z góry facetem, który nie jest przekonany o swojej wartości, który jest mało pewny siebie. Więc od razu, jeśli teraz usłyszałeś to w tym video, najlepiej sobie to zanotuj i się pilnuj, bo jeśli Ty ją pytasz zbyt często, czy ona chce z Tobą gdzieś iść, szukasz aprobaty w tym podrywie, to zawsze będziesz głęboko w dupie i dziewczyna będzie Cię odbierała jako faceta, który jest mało pewny siebie i nie jest dla niej atrakcyjny.

- „Potrzebuję Twojej opinii na pewien temat, możesz stanąć na chwilę?”

- „No trochę się spieszę, a o co chodzi?”

- „Właśnie piszę pracę magisterską.”

Kolejna rzecz – Twoje uwodzenie, Twój podryw musi być zajebiście zdecydowany. No stary – wyobraź sobie, że jesteś atrakcyjną laską i podchodzi do niej koleś i się zastanawia, czy wziąć od niej numer. No to kurwa, ona się już przecież trzy razy rozmyśli w trakcie, dla nie to nie będzie w ogóle interesujące. Dlatego Ty musisz działać w zdecydowany sposób – zamiast być męską cipką, podchodzisz do dziewczyny i mówisz krótko i na temat – wpisz mi numer. Wtedy ona nawet nie ma czasu się nad tym zastanowić, czy dać Ci ten numer, czy nie. Ale jak Ty się wahasz, jak Ty pytasz ją o pozwolenie, czy Ci da numer, czy nie – mówisz takim proszącym tonem głosu, no to jesteś w dupie, jesteś w dupie. Dziewczyna szufladkuje zbyt miłego gościa, który jest mało pewny siebie. Więc cokolwiek robisz z kobietą, rób to zdecydowanie – chcesz ją dotknąć – zdecydowanie, nie zastanawiasz, tylko robisz to od razu. Chcesz ją pocałować – całujesz ją.

Słuchaj, w ten sposób dojdziesz do wysokiego poziomu pewności siebie, dlatego, że nie będziesz bał się reakcji dziewczyny i będziesz to wszystko robił dla siebie. Tutaj Ci chciałem jeszcze opowiedzieć o ciekawej rzeczy, którą możesz wykorzystać na randkach z dziewczynami. Ja kiedy umawiam się na randki z dziewczynami robię bardzo śmieszną rzecz – zamawiam sobie wodę mineralną niegazowaną i udaję przy dziewczynie, że jest to szklanka wódki. Wypijam połowę szklanki i potem mówię – „O Jezuu, ale się najebałem” i ją przytulam, całuję. Wszystkie się śmieją i oczywiście od razu łatwiej buduję dotyk i pocałunek.

Dlatego – zapamiętaj sobie, to Ty masz czerpać z tego fan, a nie zastanawiać się, co ona by chciała, czy ona się na to zgodzi. Tak myśląc, będziesz sobie sam generował tylko problemy. Ty musisz iść po swoje i wiesz, że Ci się uda. Nawet jeśli się denerwujesz, to z czasem poprzez wytrwałość, poprzez ciągłe rozmowy z dziewczynami, zaczniesz być na luzie, to jest proces, to wymaga czasu. To nie jest tak, że Ty sobie wykonasz dziesięć podejść i ooo nagle się zmieniło całe Twoje życie. Ty musisz zapierdalać. Ja wiem po swoim przykładzie, ile mnie kosztowało to żeby się zmienić z kobietami, ale ja musiałem telefonów wykonać, ile musiałem podejść zrobić, ile kurwa randek. Dopiero, dopiero zaskoczyło.

Wiesz, co masz robić – zapisz się na mój newsletter, będziesz dostawał co tydzień powiadomienia o nowych filmikach i masę interesującej wiedzy na temat uwodzenia kobiet  w dzień. Link masz pod tym video, kliknij i widzimy się w kolejnym filmiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2024

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności