Wpływ dzieciństwa na relacje z kobietami

Napisany dnia: 17 marca 2017 Kategorie:

Możesz sobie nawet nie zdawać z tego sprawy, ale Twoje dzieciństwo ma znacznie większy wpływ na Twoje relacje z otoczeniem niż może Ci się wydawać. Wszytko co słyszałeś kiedy byłeś dzieckiem ma często odzwierciedlenie w Twoim dorosłym życiu.

Przykładowo jeśli ojciec w dzieciństwie ciągle na Ciebie krzyczał i mówił Ci że będziesz nikim to prawdopodobnie jesteś zakompleksiony i masz niskie poczucie własnej wartości, pewności siebie.

Jeśli w szkole byłeś ciągle wyśmiewany i wszyscy robili sobie z Ciebie jaja to tego typu zjawisko też miało wpływ na Twoją obecną psychikę i reakcje emocjonalne.  Zeby pozbyć się negatywnych wzorców zachowań wykształconych w dzieciństwie musisz zastąpić je nowymi. Dlatego bardzo ważne jest aby robić coś nowego co zmienia Twoje przyzwyczajenie do reakcji  w stresujących sytuacjach.

Nie tylko Ty mogłeś mieć trudne dzieciństwo. Kobiety również takie mają. Dlaczego Ci o tym piszę ?

Bo jak poznasz kobietę, która pochodzi z rozbitej rodziny to może się okazać, że będzie ona podświadomie dążyć do powielenia wielu negatywnych wzorców z rodziny. Jeśli przykładowo jej ojciec był alkoholikiem i bił matkę to nie zdziw się jak taka kobieta będzie agresywna i na siłę za wszystko będzie Cię obwiniać. Bardzo często kobiety, które pochodzą z patologicznych domów podświadomie mszczą się na mężczyznach, uznając ich za złych. Warto zauważyć, że takiego nastawienia kobiety te nabierają w wyniku przykrych doświadczeń w dzieciństwie.

Uważaj więc z jaką kobietą wchodzisz w związek… Przyjrzyj się dokładnie jak wyglądały relacje rodziców tej dziewczyny. W ten sposób będziesz wiedział czego się po niej spodziewać. Jeśli dziewczyna pochodzi ze szczęśliwej rodziny gdzie ojciec zawsze kochał matkę, a matka ojca to nie masz się o co martwić. Gorzej jeśli zacząłeś spotykać się z dziewczyną, która podchodzi z rozbitej rodziny. Wtedy często możesz spodziewać się różnych toksycznych zachowań z jej strony.

Większość z naszych reakcji emocjonalnych, wzorców zachowań tworzy się właśnie w dzieciństwie. Jeśli chcesz mieć więc pewność z jaką kobietą się spotykasz, zapytaj ją o dzieciństwo…  Dowiesz się wtedy dużo więcej niż poprzez jej obserwację na kolejnych randkach.

Warto zaznaczyć, że to toksyczne zachowanie kobiet wywołane nieszczęśliwym dzieciństwem często nie jest świadome. To znaczy, że kobieta nie robi tego celowo zachowując się toksycznie. Ona po prostu już taka jest, ukształtowana przez trudne dzieciństwo i rodzinę. Czy istnieje sposób aby zmienić toksyczną dziewczynę?

Tak. Jesteś w stanie tego dokonać pod warunkiem, że ona sama zacznie widzieć swoje toksyczne zachowania i wybuchy agresji. Wtedy ona sama może świadomie zmieniać własne zachowanie.

W praktyce nie jest jednak to takie proste bo tego typu toksyczne kobiety często nie chcą słuchać nikogo i postępują  tylko tak jak  im się to podoba. Sprawdź więc dokładnie z jaką kobietą się zadajesz, jaką dziewczynę podrywasz.. bo możesz wpakować się w na prawdę niezłe tarapaty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2021

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności