Wymagaj od kobiety szacunku. Jak zdobyć dziewczynę i jak podrywać dziewczyny

Napisany dnia: 22 kwietnia 2017 Kategorie:

Kobieta powinna mieć do Ciebie szacunek. Niestety ale bez tego nie poderwiesz jej i nie stworzysz stałej relacji. Jeśli kobieta nie szanuje Cię/przestała Cię szanować to masz duży problem.

Dlaczego ? Ponieważ prawdopodobnie wtedy ona zainwestowała dużo mniej niż Ty. Jeśli kobieta przestała szanować faceta to często nim pomiata i nie traktuje go poważnie – przykładem są tutaj zdrady i kapryśny nastrój dziewczyny, zbyt częste fochy.

Wymagaj od kobiety szacunku… Mów jej, że oczekujesz konkretów, opieprzaj ją jeśli widzisz że ona nie traktuje Cię poważnie. W ten sposób pokazujesz także jej męskie cechy, które sprawiają, że ona zaczyna traktować Cię serio. Przymilaniem jest akceptowanie wszystkich zachcianek dziewczyny… Spróbuj być jej idealnym facetem, nie kłócić się z nią … zobaczymy na jak długo to wystarczy aby utrzymać jej zainteresowanie. Kobieta potrzebuje zarówno pozytywnych  jak i negatywnych emocji – pamiętaj o tym !

Reasumując.. Jeśli widzisz, że dziewczyna Cię oszukała , wystawiła, nie odpisała na sms – to nie goń za nią ! Nie proś się… Zamiast tego zdystansuj się do niej i czekaj aż Cię przeprosi. Tego typu postawa często potrafi zdziałać cuda… Dziewczyna nagle się odzywa i zaczyna Cię przepraszać, żałować tego że straciła Twoje zainteresowanie. Jest to na prawdę ważne dlatego że wtedy dajesz kobiecie negatywne emocje, które prowadzą do zakochania.

Jako facet nie powinieneś uganiać się za kobietą która ma Cie w nosie. Powinieneś wywołać w niej takie emocje że to ona będzie za Tobą podążać a w razie gdy coś Ci się nie podoba to po prostu jej to mów. Kobiety cenią szczerość i także łatwo wtedy o szacunek dziewczyny gdy jesteś szczery.

Nie ma co być miłym i akceptującym dla kobiety, która Cię nie szanuje i wykorzystuje. Jeśli nie szanujesz siebie przy kobiecie to pamiętaj, że ona może Cię wykorzystać, zużyć i zostawić. Tego właśnie chcesz próbując przymilić się dziewczynie ? No właśnie założę się że nie ! Więc weź się w garść i miej jaja poznać nową kobietę jeśli jesteś teraz w beznadziejnym przypadku, toksycznym związku.

Nie możesz być zdesperowany i tkwić w związku z kobietą, która Cię wykorzystuje tylko dlatego, że nie wierzysz w to, że możesz poderwać inne dziewczyny. Zastanów się sam nad tym i daj znać  co o tym myślisz w komentarzu :)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2024

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności