Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Kiedy warto odzyskać dziewczynę?

Napisany dnia: 4 maja 2017 Kategorie:

Jeśli pragniesz odzyskać dziewczynę to przede wszystkim zachowaj spokój. Nawet jeśli ona pierwsza z Tobą zerwała to nie ma nic gorszego niż ciągłe pisanie  czy wydzwanianie do niej z prośbą o spotkanie. Musisz wiedzieć, że to Ci absolutnie nic nie da a tylko pogorszy Twoją sytuację. Dlaczego ? Będąc nachalnym zbudujesz w dziewczynie tylko niechęć emocjonalną w stosunku do Ciebie. Ona poczuje, że nie chce z Tobą rozmawiać ani nawet przebywać bo zaczynasz ją drażnić.

Jeśli ona pierwsza z Tobą zerwała to przyjmij to ze spokojem. Jak ona zobaczy, że Cię to w ogóle nie ruszyło to także może zmusić ją do myślenia „Dlaczego on tak zareagował? Myślałam, że mnie kochał” , tego typu myślenia u kobiet już powoduje dużo dobrego bo może sprawić, że ona zainwestuje w znajomość.

Tak więc poczekaj na to jak ona się zachowa po Waszym rozstaniu. Jeśli widzisz, że powiedziała Ci że zrywa a po paru dniach znowu do Ciebie pisze.. to po prostu doprowadzaj do spotkań i uprawiaj z nią s..eks. Kobiety nie zostawiają facetów którzy są pewni siebie i świadomi swojej atrakcyjności a będziesz taki robiąc to o czym wspomniałem przed chwilą – nie zwracaj uwagi na to co ona Ci mówi tylko ze stoickiem spokojem, spotykaj się z nią dalej – najlepiej tylko na s..eks. Seks powoduje często bardzo dużo emocji, zwiększa to szansę na to, że jej uczucia do Ciebie znów się ożywią.

Największym błędem jaki robi prawie każdy facet po rozstaniu z dziewczyną jest próba odzyskania jej na siłę. Jeśli mam być szczery to ja nigdy taki nie byłem.. Jak dziewczyna mi mówiła, że nagle przestaje być zainteresowana spotykaniem się ze mną, mówiłem jej zawsze spokojnie z uśmiechem „OK”. W głębi duszy się śmiałem bo wiedziałem, że prędzej czy później i tak ją będę znowu miał.. a teraz skoro ona rezygnuje to zacznę spotykać się z innymi kobietami  i będzie jeszcze fajniej.

Nie jest więc całkiem źle kiedy Twój związek się rozpada.. Możesz wtedy poszaleć.. porobić trójkąty z koleżankami a to wszystko sprawi, że poczujesz się jeszcze bardziej dowartościowany jako facet i mężczyzna. Zobacz więc też pozytywną stronę tego, że ona Cię zostawiła.. Jesteś wolny – możesz wszystko i nikt nie mówi Ci co masz robić.

Wielu facetów którzy do mnie piszą nie są szczęśliwi w dłuższych związkach czy w małżeństwie. Namiętność często wygasa… seks staje się nudny.. więc nie narzekaj, że jesteś teraz sam. Dzięki temu możesz sypiać z wieloma kobietami i mieć na prawdę miło spędzony czas. Mam nadzieję, że chociaż trochę Cie pocieszyłem ;) Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło a kobiety wracają najczęściej do facetów, którzy pokazują im swoim zachowaniem, że ona nie jest dla niego całym światem a on potrafi żyć bez niej. Wrzuć więc na luuuz… najgorsze co teraz możesz robić po rozstaniu to mieć obsesję na jej punkcie.

Na świecie jest więcej kobiet niż mężczyzn więc to Ty masz wybór… Zacznij podchodzić do kobiet na ulicy i poczuj się wreszcie wolny emocjonalnie, ciesz się życiem;)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2022

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności