Jak odzyskać dziewczynę ?

Napisany dnia: 23 września 2015 Kategorie:

Wiele facetów pyta mnie jak odzyskać dziewczynę i czy w ogóle jest to możliwe. Prawda jest taka, że wszystko zależy od Twojej sytuacji.

Kobiety zostawiają facetów z różnych powodów. Może to być słaby seks albo po prostu zbyt mało emocji w relacji. Jeśli kobieta staje się zbyt pewna siebie w związku to także może szybko stracić zainteresowanie danym facetem.

Jeśli to Ty ciągle za nią biegasz a ona nie inwestuje w znajomość to koniecznie musisz odwrócić role. Kobiety potrzebują ciągłych wyzwań i emocji, które zaspokoją ich naturę.

Tylko wtedy kobieta jest w stanie „gonić” za Tobą – nawet jeśli Ty nie będziesz dla niej do końca zbyt miły.

Jeśli zastanawiasz się „jak odzyskać dziewczynę” to najpierw zastanów się dlaczego wasz związek się rozpadł. Najlepiej wypisz sobie na kartce potencjalne przyczyny – dlaczego ona straciła Tobą zainteresowanie.

Jeśli już wiesz co zadecydowało o tym że ona Cię zostawiła i chcesz naprawdę odzyskać dziewczynę – to teraz najtrudniejsza część : Musisz sprawić aby ona o tym zapomniała a potem dać jej MOCNY bodziec emocjonalny, który sprawi, że ona znowu zacznie się Tobą interesować.

Oczywiście nie jest to takie proste… Z mojego doświadczenia wynika, że potrzeba naprawdę wielu podejść, żeby po raz kolejny zdobyć daną kobietę. Jeśli chcesz rozkochać w sobie dziewczynę po raz kolejny musisz uzbroić się w cierpliwość.

Czasem może minąć parę tygodni (w krytycznych przypadkach miesięcy!) zanim jej negatywne emocje względem Ciebie osłabną.

Jeśli bardzo zależy Ci na tym „Jak odzyskać dziewczynę” to przygotowałem coś dla Ciebie.

Przygotowałem dla Ciebie kompletny KURS „Jak odzyskać dziewczynę”. Pokaże Ci naprawdę skuteczne metody i techniki na to jak ponownie zainteresować kobietę na której Ci zależy.

Wejdź tutaj i pobierz materiał  http://jakodzyskacdziewczyne.uwodzeniewdzien.pl/ - KLIKNIJ tutaj i POBIERZ całość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2021

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności