Najczęstsze błędy w podrywie

Napisany dnia: 8 lutego 2017 Kategorie:

Dużo mężczyzn popełnia różne błędy w podrywie. Najczęstszy z nich to desperacja i brak wyczucia inwestycji kobiety w znajomość. Jeśli chcesz skutecznie podrywać dziewczyny to musisz sprawiać aby one  one same inwestowały w znajomość z Tobą… Bez tego każdy związek czy relacja z kobietą padnie albo się rozsypie. Skoncentruj się więc na tym aby to najpierw ona oszalała na Twoim punkcie i nie zakochuj się od razu w dziewczynie, zwłaszcza po pierwszych paru randkach.

Dlaczego ? Powód jest prosty… Jeśli dziewczynie nie zależy a Ty się zakochałeś to ciężko Ci będzie zachowywać się przy niej atrakcyjnie : tak jakbyś nie miał nic do stracenia.

Jak zdobyć takie nastawienie ? Tego typu nastawienie przychodzi z doświadczeniem albo wraz ze zmianą sposobu myślenia. Może po prostu przestań tyle myśleć o każdej dziewczynie którą poznajesz… przestań się przejmować i stresować co masz jej mówić… wyluzuj. Zachowuj się tak jakby Ci nawet specjalnie nie zależało aby ją na siłę zainteresować. Często tego typu nastawienie powoduje cuda !

Zrozum wreszcie, że kobiety nie chcą ideału ! Każda kobieta chce przede wszystkim faceta który jest sobą: szczery, bezpośredni, męski. Takiego który wie czego chce od niej i w życiu. Dlatego ważne jest także abyś pokazywał zdecydowanie i stanowczość przy kobiecie.

Jeśli ona Cię o coś pyta a Ty często jej mówisz „Nie wiem”, „Nie mam pojęcia gdzie usiądziemy” to może się okazać, że nie będziesz dla niej w ogóle atrakcyjny. Kobiety nie lubią niezdecydowanych mężczyzn… Pokaż więc jej kierunek, dominuj, prowadź. Taki facet przed wiekami dawał kobiecie przetrwanie , to nastawienie działa do dzisiaj !

Zamiast stać przy niej jak bierna ciamajda.. po prostu wyznaczaj jej kierunek. Proponuj. Kobiety nie są z natury stworzone do przewodzenia i mało która kobieta ma w sobie zdolności przywódcze. Tak więc to Twoja rola aby ją prowadzić.  Nawet jeśli ona CI powie „NIE” w danym momencie. Będzie miała jakieś hamulce to nic się nie stało.

W kontaktach z kobietami o wiele lepiej przesadzić niż zrobić na odwrót… I nie zrobić z dziewczyną tego co chciało się zrobić.

Jaki błąd popełnia jeszcze wielu mężczyzn ?

Jeden z podstawowych to odwlekanie seksu i pocałunku w czasie. Jeśli myślisz, że musisz czekać do 4 randki aby ją pocałować to jesteś w błędzie. Co gorsza… możesz nie doczekać z nią 4 randki.

Całuj kobietę kiedy wyczujesz jej spojrzenie na Twoich wargach albo kiedy w powietrzu wisi odpowiednia atmosfera np: romantyczny nastrój, półmrok , martwa cisza. Zwróć uwagę także na to, że kobiety często lubią być zaskakiwane to działa na nie jak zastrzyk emocji. Wykorzystuj więc to po to aby dawać jej odpowiednie emocje.

Równie ważny jest seks… Jeśli będziesz go unikał to kobieta może zaklasyfikować Cię tylko jak kolegę czy przyjaciela. Powinieneś więc bezwględnie dążyć do seksu z kobietą, którą chcesz uwieść. Jeśli mówisz sobie „muszę ją lepiej poznać, muszę się z nią po spotykać przez 3 miesiące zanim do czegoś dojdzie” – to robisz sobie tylko wymówki, które doprowadzą do utraty zainteresowania dziewczyny. Dąż więc bezwględnie do seksu z kobietą… Im szybciej tym lepiej.

Dziękuję za uwagę i do przeczytania w następnym wpisie ;) Cześć !

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Z powrotem

Pobierz teraz

  • Jak przełamać strach przed podejściem
  • Skuteczne podrywanie kobiet w PRAKTYCE
  • Jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiet
  • Jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • Podając swoje dane i przebywając na stronie zgadzasz się z naszą polityką prywatności

Szkolenia 2022

Przebywając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności